2. El Cep Telefonu Alıyoruz - Eski Cihazınızla Gelin Kazançlı Çıkın

 • 1. Adım

  1. Adım

  Önce satmak istediğiniz cep telefonunun değerini öğrenin.
 • 2. Adım

  2. Adım

  Cep telefonunuzun kesin değerini öğrenmek için bize getirin.
 • 3. Adım

  3. Adım

  Ücretsiz ekspertiz ile cihazınızın kesin bedelini tespit edip satın alalım.
 • 4. Adım

  4. Adım

  Nakit olarak ödemenizi yapalım.
2. El Cep Telefonu Alıyoruz

2. El Cep Telefonu Alıyoruz

Cep telefonlarınızı ücretsiz ekspertiz yaparak en iyi fiyattan satın alıyoruz. Bunun için yapmanız gereken şeyler çok basit. Dilerseniz bizi 0216 504 3034 numaralı telefondan arayarak bilgi alın ve cihazınızı ekspertiz için getirin, yapılan değerlendirmenin ardından en iyi fiyata satın alalım veya aşağıdaki online ekspertiz formunu kullanarak cihazınızın yaklaşık değerini hesaplayın.

Telefonumu Satmak İstiyorum

Telefonumu Satmak İstiyorum

Apple iPhone, Samsung, Huwaie, Xiaomi, Sony, LG cihazınızın markası ve modeli ne olursa olsun, 2. el olarak satmak istiyorsanız en uygun fiyat garantisi ile İstanbul içinde anında nakit olarak satın alıyoruz. Telefonunuzu satmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şubemizi ziyaret etmek. 2. el cep telefonu alan en güvenilir yer The Fix Store'da cihazınızı en iyi fiyatla nakite çevirin, detaylı bilgi için 0216 504 3034 numaralı telefondan veya 0 553 185 5656 Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Cep Telefonu Değer Hesaplama

Cep Telefonu Değer Hesaplama

Cep telefonuzu 2. el olarak en iyi fiyattan satmak istiyorsanız hesaplama formumuzu kullanarak yaklaşık olarak fiyatını öğrenebilirsiniz. İstanbul'da kurumsal olarak cep telefonu satın alan firmamız, 2. el cep telefonu satmak isteyenler için en güvenilir ve iyi fiyatı vermektedir. 2. el olarak cep telefonu alan yerlere baş vurmadan önce cep telefonunuzun fiyatını öğrenin ve en iyi fiyattan satmak için firmamıza getirin.

The Fix Mobile

Cep Telefonu ve Tablet Tamir Hizmetleri

Üye İşlemleri

İletişim Bilgileri